Neymar Jr’s 5 2018 İstanbul Yenikapı Elemeleri

2 – 6 Mayıs arasında İstanbul Gençlik Festivali kapsamında gerçekleşen Neymar Jr’s Five elemeleri son buldu ve 10 takım Türkiye Finali’nde oynamaya hak kazandı. 

Sokak futbolunun iddialı takımları Neymar Jr’s Five’a başvurdu, minyatür kale maçlarda dar alan yeteneklerini konuşturdu! 2-6 Mayıs arasında gerçekleşen futbol şöleninde, sahaya çıktıkları günün elemelerinde finale çıkan 10 takım, tarihi daha sonra açıklanacak Neymar Jr’s Five Türkiye Finali’nde yer almaya hak kazandı.

 

İşte Neymar Jr’s Five 2018 Türkiye Finalistleri
Gençlerbirliği
Kuzenler
International Students
Pask
Uni Avcılar
Bitse de Gitsek
Başakşehir Flamengo
KompleksLiii
FUTSAN
RB Chelsea

İstanbul Gençlik Festivali kapsamında sahne alan elemeler, kendilerini göstermek isteyen birçok yeteneğe şans kapısını araladı. Çünkü Neymar Jr’s Five’da her yıl olduğu gibi bu yıl da yolun sonunda Brezilya var! Türkiye Finali’ni kazanan takım Brezilya yolcusu olacak ve 21 Temmuz’daki Dünya Finali’nde sahne alma şansını yakalayacak. Neymar’ın futbol okulu Instituto [Projeto Neymar Jr]’da gerçekleşecek dünya finalinde 60’tan fazla ülkeden gelen takımlar kapışacak ve sonunda Brezilyalı yıldızla tanışma fırsatını yakalayacak.